Update articol:

Dragoș Gheorghe s-a alăturat echipei de Management a BCR Pensii

Dragoș Gheorghe s-a alăturat echipei de Management a BCR Pensii
 - poza 1

Directoratul BCR Pensii are, de la finalul lunii aprilie, un nou membru: Dragoș Gheorghe, care ocupă funcția de Director Executiv. Ceilalți membri ai Directoratului BCR Pensii sunt Adela Maria Cercel – Director Executiv și Membru Directorat și Radu Crăciun – Director General și Președinte Directorat, potrivit unui comunicat de presă.

Dragoș Gheorghe are o experiență de peste 12 ani în industria bancară. Până la numirea în Managementul BCR Pensii, a ocupat diferite poziții cheie în zona de Corporate Banking în BCR și Citibank.

La BCR Pensii, Dragoș va gestiona modelele de business și strategiile de marketing și vânzări și va continua să se implice și în proiectele de educație financiară, promovând un comportament financiar responsabil, în care economisirea pe termen lung este esențială.

BVB | Știri BVB
COMPA S. A. (CMP) (12/12/2025)

Proiect de divizare partiala - Incetare

FARMACEUTICA REMEDIA SA (RMAH) (12/12/2025)

Tranzactii management - art. 19 Reg. (UE) 596/2014

JUDETUL BIHOR (BIH27) (12/12/2025)

Plata cupon 30 si rambursare rata principal 30 & calcul rata dobanda pentru cuponul 31