Update articol:

Oracle a achiziționat GloriaFood, companie ce oferă soluții software inovatoare dedicate industriei HORECA globale

Oracle a achiziționat GloriaFood, companie ce oferă soluții software inovatoare dedicate industriei HORECA globale

GloriaFood, societate ce oferă soluții software inovatoare dedicate industriei HORECA globale, a fost achiziționată de Oracle, potrivit unui comunicat tranamis de  Radu și Asociații SPRL, care a oferit asistență juridică vânzătorilor.

Mihai Anghel, Asociat în cadrul GloriaFood, a declarat: „Mulțumesc echipei Radu și Asociații SPRL pentru asistența juridică oferită pe întreg parcursul procesului de vânzare. Apreciez aportul pe care Ștefan Mantea l-a avut la finalizarea cu succes a tranzacției.”

Le mulțumim clienților noștri – Oliver Auerbach, Mihai Anghel și Cosmin Ancuța – pentru încrederea acordată. Ne bucurăm că am fost implicați în această tranzacție de anvergură. Le mulțumim totodată pentru colaborare celorlalți consultanți ai vânzătorilor – Phillip Courten și Dinesh Moorjani (Telegraph Hill Advisors), Ted Cominos, Cristina Audran-Proca și Evan W. Johnson (Eversheeds Sutherland)”, a spus Ștefan Mantea.

BVB | Știri BVB

AETA SA (ELGS) (30/07/2025)

Lansare Productie Serie Wave Bin Prima Europubela cu Evacuare Complet Ranforsata

TRANSILVANIA INVESTMENTS ALLIANCE S.A. (TRANSI) (30/07/2025)

Publicarea Regulilor Fondului actualizate

S.N.T.G.N. TRANSGAZ S.A. (TGN) (30/07/2025)

Raport auditor - art. 108 Legea 24/2017 (R) S1 2025

IMPACT DEVELOPER & CONTRACTOR S.A. (IMP) (30/07/2025)

Raport auditor - art. 108 Legea 24/2017 (R) S1 2025

S.P.E.E.H. HIDROELECTRICA S.A. (H2O) (30/07/2025)

Raport auditor - art. 108 Legea 24/2017 (R) S1 2025