Update articol:

PSD: Site-ul nostru a fost indisponibil în urma unui atac cibernetic venit dinspre Federaţia Rusă

Social-democraţii anunţă că site-ul PSD a fost indisponibil vineri seara, timp de aproximativ 15 minute, “în urma unui atac cibernetic venit dinspre Federaţia Rusă”.

“Site-ul Partidului Social Democrat a fost indisponibil vineri seara, timp de aproximativ 15 minute, în urma unui atac cibernetic venit dinspre Federaţia Rusă. Departamentul IT al PSD a intervenit prompt şi a repus site-ul în funcţiune”, se arată într-un comunicat remis AGERPRES de PSD.

PSD precizează în acest context că “îşi reafirmă apartenenţa la valorile europene şi occidentale” şi condamnă “invazia ilegală” a Rusiei în Ucraina.

BVB | Știri BVB

S.P.E.E.H. HIDROELECTRICA S.A. (H2O) (29/09/2025)

Convocare AGOA in data de 31 octombrie 2025

SIMTEL TEAM (SMTL) (29/09/2025)

Semnarea unui contract semnificativ

TRANSILVANIA INVESTMENTS ALLIANCE S.A. (TRANSI) (29/09/2025)

Autorizarea reducerii capitalului social si a modificarii Actului Constitutiv

TERAPLAST SA (TRP) (29/09/2025)

Tranzactii management - art. 19 Reg. (UE) 596/2014

Turbo Long Certificates on Natural Gas (RBNAGTL10) (29/09/2025)

Reluare tranzactionare - ora 16:10 - Notificare Raiffeisen Bank International modificare limita variatie